«Мұғалжар ауданының білім бөлімі» ММ
«Ақкемер жалпы білім беретін орта мектебі» КММ

КГУ «Аккемирская общеобразовательная средняя школа»

ГУ «Отдел образования Мугалжарского района»

МЕНЮ

Ақпан айының 21-күні «Қоғамға қызмет» жобасы аясында «Ізгілік бесігін тербеткен аяулы жан» тақырыбында қайырымдылық концерт ұйымдастырылды.
Акцияның мақсаты : ерекше білімді қажет ететін балаларға және Қазақстан Республикасының заңнамасында анықталған балалардың өзге де санаттарына әлеуметтік көмек пен қолдау көрсету.
  Шара барысында мектеп директоры Буркуталина А.Т. қолдау көрсеткен барлық қайырымды жандарға алғысын білдіріп, оқу жылының басынан ұйымдастырылып келген қайырымдылық шаралардан түскен қаражатқа Қуандық Сәбитке ноутбук сыйға тарту етті.
«Жылуы жоқ үйден без, қайырымы жоқ биден без»,- дегендей қайырымдылық, адамгершілікті биік ұстап, кісілікті ту етіп, жылы лебізін аямай, қолдан келген жәрдемін ұсынып, достық пейілдерін танытып, көмек көрсеткендерге үлкен ризашылығымызды білдіреміз!!!