«Мұғалжар ауданының білім бөлімі» ММ
«Ақкемер жалпы білім беретін орта мектебі» КММ

КГУ «Аккемирская общеобразовательная средняя школа»

ГУ «Отдел образования Мугалжарского района»

МЕНЮ

Мектеп 1979  жылы ашылған. Жалпы ауданы – 3565,8 ш/м. Мектеп ғимараты 350 орынға арналған.  Оқу зертханаларының, оқу пәндері кабинеттерінің және техникалық оқыту құралдарының болуы туралы мәліметтер мектептің оқу ғимаратында оқу процесіне қажетті  жағдайлар жасалған.

Ағымдағы жөндеулер бойынша мәлімет: ішкі жұмыстар (әктеу, сылау, сырлау жұмыстары)  едендер мен қабатаралық аражабындарды жұмыстарына 222 242,40 және  шатырды және жабынды жөндеу жұмыстарына 30676582,03 теңге жұмсалды.

Мектепте мұғалімнің жұмыс аймағы (оқушылардың оқу үстелдерін орналастыру), оқу-көрнекі құралдарды орналастыруға арналған шкафтар, химия, биология, физика, SТЕМ кабинеттерінде мұғалімдердің демонстрациялық орындары бар. Оқу орындары үй-жайдың мақсатына қарай , электр энергиясы, кәріз жүйелерімен жабдықталған.

Техникалық төлқұжат  бойынша үй - жайлар, бөлмелер саны-30.

Мектеп  оқу кабинеттері қажетті оқу-дидактикалық кешендермен жабдықталған. Компьютерлік технологиялар басқаруда және оқытуда қолданылады. 15 кабинет интерактивті тақтамен жабдықталған.

Шеберханалардың, зертханалардың жабдықтары нормативтік құжаттарға сәйкес қабылданды. Жиһаздың дизайны, оның өлшемдері, орналастыру ережелері санитарлық нормалар мен ережелерге, сондай-ақ  ГОСТ 1106-93 сәйкес келеді.

Физика зертханасы-31,9 кв/м; Химия зертханасы-33,0 кв/м; Биология зертханасы-33,0кв/м; АӘДТ кабинетінің қару жарақ қоятын қоймасы-17,0 м2 ;

-ғимаратта № ҚР ДСМ-76 бұйрыққа сәйкес санитариялық тораптардың (унитаздар, қол жуғыштар) болуы. Мектеп типтік 1979 жылы ашылған.1-ші  қабатта су ішу үшін фонтан орнатылған. 4- унитаз, 8-қол жуғыштар, 4- кіру –шығу жолдары бар екендігі анықталды.

Мектеп бойынша 32 бейне камералары орнатылған .Оның ішінде :

Ішкі бейне камера -19шт

Сыртқы бейне камера – 12